cnc1

ଜଣେ ମହିଳା ପୋଲିସ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ି ପତ୍ନୀ ଏବଂ ୨ ପିଲାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ୱାମୀ

bholanath

ନୋଏଡା : ୟୁପିର ନୋଏଡାଠାରେ ଜଣେ ମହିଳା ପୋଲିସ୍ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଦୁଇ ନିରୀହ ପିଲାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ମୃତଦେହକୁ ଘରର ତଳ ମହଲାରେ ପୋତି ଦେଇଥିବା ଭଳି ଏକ ଅମାନବୀୟ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ପୁଣି ହତ୍ୟାକାରୀ ନିଜ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ନିଜର ଚିହ୍ନ ଛାଡି ନିଜ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ପାଖରେ ନିଜର ପରିଚୟ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରି କସଗଞ୍ଜ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ ଆଧାରରେ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ମାମଲା ଖୋଲିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ହତ୍ୟାକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ବେସମେଣ୍ଟ ଖୋଳୁଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିକୁ ପ୍ରମାଣ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରମାଣ ସଂଗ୍ରହ କରୁଛି ।

ଏହି ମାମଲା ଗୌତମ ବୁଦ୍ଧନଗର ବିସ୍‌ରକ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚିପିୟାନା ବୁର୍ଜ ଗାଁର ପଞ୍ଚ ବିହାର କଲୋନୀର ଅଟେ । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର କସଗଞ୍ଜ ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା ଏହି ତଦନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିଛି । ସୂଚନାନୁସାରେ, ରାକେଶ ଏହି ଘରେ ରହୁଥିଲେ, ଯିଏକି ୨୦୧୨ରେ ଏଠାରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ରତ୍ନେଶଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ରାକେଶଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗାଁରେ ରହୁଥିବା ରୁବିଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିଲା, ଯିଏକି ପୋଲିସରେ କନଷ୍ଟେବଳ । ଯେତେବେଳେ ରୁବି ବିବାହ ପାଇଁ ରାକେଶଙ୍କୁ ଚାପ ପକାଇଲେ, ସେ ୧୪ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୧୮ରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରତ୍ନେଶ ଏବଂ ଉଭୟ ପିଲାଙ୍କୁ (୩ ବର୍ଷର ଅର୍ପିତ ଏବଂ ୨ ବର୍ଷର ଅବନୀ) ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଘରର ତଳ ମହଲାରେ ପୋତି ଦେଇଥିଲେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, କେହି ଜାଣି ପାରିବେ ନାହିିଁ ବୋଲି ଏହା ଉପରେ ଏକ ସିମେଣ୍ଟ ଚଟାଣ ତିଆରି କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଅପରାଧରେ ରାକେଶଙ୍କ ପିତା ବନୱାରୀ ଲାଲ, ମାତା ଇନ୍ଦୁମତି, ଭାଇ ରାଜୀବ ଏବଂ ପ୍ରଭେଶ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ରାକେଶଙ୍କ ବାପା ପୋଲିସ ବିଭାଗରୁ ଅବସର ନେଇଛନ୍ତି ।

ଏହି ହତ୍ୟା ପରେ ରାକେଶ ତାଙ୍କ ପରିଚୟ ଲୁଚାଇ ତାଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରୁବିଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ । ସେ ଭୟ କରୁଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କର ପରିଚୟ କାଳେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ, ତେଣୁ ସେ ଆଉ ଏକ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ ଏବଂ ୨୫ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧ରେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଶବ ବିକୃତ ହୋଇଯାଇଥିଲା, ଯାହାଫଳରେ ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇ ନ ପାରିନଥିଲା । ଏହା ପରେ ସେ ତାଙ୍କର ଆଧାର କାର୍ଡ ଏବଂ ଏଲ୍‌ଆଇସି କାଗଜ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲେ ଯାହାଦ୍ୱାରା ପୋଲିସ ଅନୁଭବ କରିବ ଯେ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ଯେତେବେଳେ କାସଗଞ୍ଜର ଢୋଲନା ପୋଲିସ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କଲା, ସେତେବେଳେ ସନ୍ଦେହର ଆଖି ରାକେଶ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ​​ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଧରି ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଉଭୟ ପିଲାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାର ରହସ୍ୟ ବଖାଣିଥିଲେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ବର୍ତ୍ତମାନ କସଗଞ୍ଜ ପୋଲିସ ତଥ୍ୟ ଖନନ ଏବଂ ପ୍ରମାଣ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପାଇଁ ଏହି ଖନନ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

11 + eighteen =