jsm

ପ୍ରେମିକ ସହିତ ମିଶି ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲା ପତ୍ନୀ

ରେୱା : ଘର ବାହାରେ ଶୋଇଥିବା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଖବର ସାରା ଅଂଚଳରେ ଚାଂଚଲ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ରବିବାର ସକାଳେ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ଘଟଣା ଭୋପାଲ ପାଖ ସୋହାଗୀ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ଶାହପୁର ଗାଁର ଅଟେ । ସୂଚନା ପାଇବା ମାତ୍ରେ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଓ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ହତ୍ୟା ମାମଲା ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବା ପରେ ମୃତଦେହକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା ପୋଲିସ ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଶାହପୁର ବାସିନ୍ଦା ମାଲିକ ଆଦିବାସୀଙ୍କ ପୁଅ ହାସନ କୋଲ(୩୫) ଶନିବାର ରାତିରେ ପୂର୍ବପରି ତାଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ଶୋଇଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କୁ କୁରାଢ଼ୀରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା । ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ରାତିରେ ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରି ନଥିଲେ । ରବିବାର ସକାଳେ ପରିବାର ଲୋକ ଉଠି ବାହାରକୁ ଆସିବା ପରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଖଟ ଉପରେ ପଡ଼ି ରହିଥିବା ଦେଖିଥିଲେ । ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଅସ୍ତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା । ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସୋହାଗୀ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନର ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ଓପି ତିୱାରୀ ପୋଲିସ୍ ଟିମ୍ ସହିତ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଉକ୍ତ ସ୍ଥାନକୁ ଅତି ନିକଟରୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପରେ ଶବକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ସିଏଚ୍‌ସିକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ ଶବ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପରେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା । ଏଠାରେ ପୋଲିସ ଅଜ୍ଞାତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ପଞ୍ଜିକରଣ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । କିଛି ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ପୋଲିସ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଖୁଲାସା କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଶାହାପୁରର ୨୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଅମର ସିଂଙ୍କ ପୁଅ ମଟୁକ ବାହାଦୁର ସିଂ ଓରଫ ଅମାନଙ୍କୁ ଏହି ମାମଲାରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଆରମ୍ଭରୁ ପୋଲିସର ସନ୍ଦେହ ଘନିଷ୍ଠ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ରହିଥିଲା । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପରିବାର ସମେତ ଗାଁର ଲୋକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରେ ମୃତକଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଗାଁରେ ରହୁଥିବା ଅମାନ ସିଂଙ୍କ ସହ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ଜଣାପଡିଥିଲା । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । ଏହା ପ୍ରାୟ ୧ ବର୍ଷ ହେଲା ଚାଲିଥିବା କୁହାଯାଇଛି । ମୃତକ ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ମୋବାଇଲକୁ ଛଡେ଼ଇ ରଖିଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ ପତ୍ନୀ ଆଉ ପ୍ରେମିକ ସହିତ କଥା ହୋଇ ପାରିନଥିଲେ । ପ୍ରେମିକ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ରହୁଥିଲେ ଏବଂ କାମ କରୁଥିଲେ । ସେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଗାଁକୁ ଆସିଥିଲେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପୋଲିସ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପ୍ରେମିକକୁ ଗିରଫ କରି ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ଉଭୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

four × 2 =