cnc1

ଆଜିଠାରୁ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ମଞ୍ଚସ୍ଥ ହେବାକୁ ଥିବା ରାମଲୀଳା ଦୂରଦର୍ଶନ ଏବଂ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବ

bholanath

ଅଯୋଧ୍ୟା : ରାମଲୀଳା ମଙ୍ଗଳବାର ଠାରୁ ଭଗବାନ ରାମଙ୍କ ସହର ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ମଞ୍ଚସ୍ଥ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ଥିବା ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ରାମଲୀଳାରେ ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱମାନେ ମଧ୍ୟ ନଜରକୁ ଆସିବେ ଏବଂ ଏହା ଦୂରଦର୍ଶନ ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବ । ଏଥି ସହିତ ରାମଲୀଳା ଡିଜିଟାଲ ମାଧ୍ୟମରେ ସିଧା ପ୍ରସାରଣ ହେବ । ଅଯୋଧ୍ୟାର ଆଚାର୍ୟ୍ୟ ପୀଠ ଶ୍ରୀ ଲକ୍ଷ୍ମଣ ଦୁର୍ଗରେ ରାମଲୀଳା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଛି । ଏଥର ରାମଲୀଳା ପାଇଁ ଏକ ବଡ ପର୍ୟ୍ୟାୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଆଲୋକ ଏବଂ ଧ୍ୱନି ପ୍ରଣାଳୀ ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି । ଅଯୋଧ୍ୟା ରାମଲୀଳା ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ ଟାରୁ ରାତି ୧୦ ଟା ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଦୂରଦର୍ଶନ, ଡିଜିଟାଲ ମାଧ୍ୟମ ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରସାରଣ ହେବ ।

ଏଥର ରାମଲୀଳା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ ମାତା ସୀତା ଭୂମିକାରେ ନଜରକୁ ଆସିବେ । ବିନ୍ଦୁ ଦାରା ସିଂ ହନୁମାନଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ । ଲୋକସଭା ସାଂସଦ ମନୋଜ ତିୱାରୀ ରାମଲୀଳାରେ ଅନେକ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ସାଥୀ ସାଂସଦ ରବି କିଶନ ପର୍ଶୁରାମ ଭୂମିକାରେ ନଜରକୁ ଆସିବେ । ଏଥି ସହିତ କ୍ୟାପଟେନ ରାଜ ମଥୁର ଭାରତ, ଶାହାବାଜ ଖାନ ରାବଣ, ଆସରାନୀ ନାରଦ ମୁନି, ରାଜା ମୁରାଦ କୁଂଭକଣ୍‌ର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଶକ୍ତି କପୁର ଅହିରାବଣ ଭୂମିକାରେ ନଜରକୁ ଆସିବେ । ରାକେଶ ବେଦୀ ମଞ୍ଚକୁ ଯାଇ ବାଲି ଭୂମିକାରେ ଏବଂ ଅବତାର ଗିଲ ବିଭୀଷଣ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

14 − 3 =