ls

ଘୃଣ୍ୟ ଘଟଣା : ଦୁଇ ୱାର୍ଡ ବଏ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭ‌ର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିବା ଅସୁସ୍ଥ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ

2020

ପାନିପତ : ରକ୍ତଚାପ ସମସ୍ୟାରେ ହରିୟାଣାର ପାନିପତସ୍ଥିତ ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିବା ୧୯ ବର୍ଷର ଯୁବତୀ ସହିତ ଡାକ୍ତରଖାନାର ଦୁଇ ୱାର୍ଡ ବଏ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଅସୁସ୍ଥ ଯୁବତୀ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ହଂଗାମା କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖି ବଳାତ୍କାରର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଉଭୟ ୱାର୍ଡ ବଏ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଖସି ପଳାଇଥିଲେ । ଘଟଣାର ସୂଚନା ପାଇ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ପରିବାରର ଅଭିଯୋଗକୁ ଆଧାର କରି ଉଭୟ ୱାର୍ଡ ବଏଙ୍କ ବିରୋଧରେ ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ କରିଛି । ଉଭୟଙ୍କୁ ଏପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଗିରଫ କରାଯାଇ ନାହିଁ ।

ପୀଡ଼ିତା‌ଙ୍କ ବାପା ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ତାଙ୍‌ଙ୍କ ୧୯ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ୨୫ ଜାନୁଆରୀରେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଏହି ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ । ଝିଅର ରକ୍ତଚାପ ଜନିତ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇଥିଲା ଏବଂ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହେବା ପରେ ପାନିପତଙ୍କୁ ଗାଁରୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଆଣିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଏଠାରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ।

ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ଉଭୟ ୱାର୍ଡ ବଏ ଝିଅକୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଯଦି ସେ କାହାକୁ କୁହନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯିବ ବୋଲି ଧମକ ଦେଇଥିଲେ । ଝିଅ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଉଭୟ ୱାର୍ଡ ବଏମାନଙ୍କ ଘୃଣ୍ୟ କାର୍ୟ୍ୟ ବିଷୟରେ ମାଆଙ୍କୁ କହିବାକୁ ସାହସ କଲେ । ଡାକ୍ତରଖାନା ପରିଚାଳନା ବିଭାଗରେ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ କିଛି କରିନଥିଲେ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.