ଛାଡପତ୍ର ପାଇବା ପାଇଁ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଂଗ କାଟିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ପ‌ତ୍ନୀ : ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ

ପୁଣେ : ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ପୁଣେରେ ଏକ ଅଜବ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଜଣେ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାଲୱାଡି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି । ସ୍ୱାମୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କୁ ଅସମର୍ଥ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେହି ଆଧାରରେ ସେ ଛାଡପତ୍ର ପାଇ ପାରିବେ ।

ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ୨୭ ବର୍ଷୀୟ ଚେତନ ସୁଭାଷ ସୁରାଲେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଚେତନ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସ୍ମିତଲ ସୁରାଲେ (୨୫) ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ କୋ‌ସ୍ତୁବ ଅନିଲ ଗୋଗାଟେ (୨୨) ତାଙ୍କୁ ଅକ୍ଷମ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ ।

ଚେତନ ଏବଂ ସ୍ମିତଲ ମହାବଲେଶ୍ୱରର ଏକ ହୋଟେଲକୁ ଯାଇଥିଲେ । ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ସଫ୍ଟୱେୟାର ଇଞ୍ଜିନିୟର ଚେତନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ସ୍ମିତଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ସ୍ମିତଲ ଜଣେ ଯାନ୍ତ୍ରିକ ଯନ୍ତ୍ରୀ । ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ପରେ ସେମାନେ ହନିମୁନ୍‌କୁ ଯାଇପାରି ନଥିଲେ । ଦୁହେଁ ୧୮ ଅକ୍ଟୋବରରେ ମହାବଲେଶ୍ୱରରେ ପହଞ୍ଚି ଏଠାରେ ଏକ ହୋଟେଲରେ ରହିଲେ । କୋ‌ସ୍ତୁବ ମଧ୍ୟ ଏହି ହୋଟେଲରେ ରହିଲେ । କୋ‌ସ୍ତୁବ ତାଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତା ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ, ସ୍ମିତଲ ଏବଂ କୋ‌ସ୍ତୁବଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଚେତନଙ୍କର କୌଣସି ଧାରଣା ନଥିଲା । ତିନିଜଣ ହୋଟେଲରେ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରିଥିଲେ ।

ହୋଟେଲରେ ପିଇବା ସମୟରେ କୋ‌ସ୍ତୁବ ଚେତନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ମଧ୍ୟ ୱାର୍ଜେ ଅଞ୍ଚଳରେ ରୁହନ୍ତି । ଲକ୍‌ ଡ଼ାଉନ୍‌ରେ ତା‌ଙ୍କର ଚାକିରୀ ଚାଲିଗଲା । ସେ ଆଉ ଭଡା ଦେବାର ସ୍ଥିତିରେ ନାହାଁନ୍ତି । ସେ ଚେତନଙ୍କୁ ପଚାରିଛନ୍ତି କି ସେ ତାଙ୍କ ଘରେ ରହିପାରିବେ କି ? ଚେତନ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ କୋ‌ସ୍ତୁବଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ରହିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ । ମହାବଲେଶ୍ୱରରୁ ଆସିବା ପରେ ସେ ଚେତନଙ୍କ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲେ ।

ଚେତନ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ କୋ‌ସ୍ତୁବଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ମାଗିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସେ ସନ୍ଦେହଜନକ ଚିତ୍ର ଦେଖିଥିଲେ । ମୋବାଇଲ୍ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଖି ସେ ଆଶ୍ଚର୍ୟ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । ଉଭୟଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରହିଛି । ବାର୍ତ୍ତାରେ ଦୁହେଁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଂଶର ସ୍ନାୟୁ କାଟିବେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଅକ୍ଷମ କରିବେ ଏବଂ ସ୍ମିତଲ ତାଙ୍କୁ ଅପାରଗତା ଆଧାରରେ ଛାଡପତ୍ର ଦେବେ । ଭୟଭୀତ ହୋଇ ସେ ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିବା ସୂଚନାରେ କୁହାଯାଇଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

16 − 4 =