ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳ ପରେ ସମାଲୋଚକମାନେ ଖାମୁସ୍‌ ହୋଇଯିବେ : ଶତୃଘ୍ନ‌ ସିହ୍ନା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ତଥା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଶତୃଘ୍ନ‌ ସିହ୍ନା ବିହାର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଆଲାଇନ୍ସର ‘ମହାବିଜୟ’ର ଆଶା ପ୍ରକାଶ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ନଭେମ୍ବର ୧୦ରେ ଭୋଟ ଗଣନା ଦିନ ଜନତା ଦଳ(ଆରଜେଡି) ନେତା ତେଜସ୍ୱୀ ଯାଦବଙ୍କ ସମାଲୋଚକମାନେ ଖାମୁସ୍‌ ହୋଇଯିବେ । ସିହ୍ନା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଦାବୀ କରିଛନ୍ତି ଯେ ନ୍ୟାସନାଲ ଡେମୋକ୍ରାଟିକ୍ ଆଲାଏନ୍ସ (ଏନଡିଏ) ଦ୍ୱାରା ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଆଲାଏନ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତେଜସ୍ୱୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଉଛି, କାରଣ ବିରୋଧୀ ଦଳମାନେ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଚାକିରିର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ସହିତ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ନର୍ଭସ ଅଛନ୍ତି ଜ୍ଝ ସେ କହିଛନ୍ତି, ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ଆମର ଯୁବ ଦଳ, ତେଜସ୍ୱୀ ଯାଦବଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଆମର ବହୁମୁଖୀ, ଜଣାଶୁଣା ତଥା ଆଶାବାଦୀ ବିହାର ପୁତ୍ର ଲଭ ସିହ୍ନା ଭଳି ତାଙ୍କ ଯୁବ ଦଳ ସହିତ ମିଶି ଏକ ବଡ ବିଜୟ ହାସଲ କରୁଛି ଏବଂ ସରକାର ଗଠନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ।
ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ସିହ୍ନା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବିହାରରେ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଆଲାଇନ୍ସର ବିଜୟ ନିଶ୍ଚିତ । କାରଣ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଯୁବ ହୃଦୟର ଉତ୍ସାହ ହେଉଛନ୍‌ନ୍ତି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଏବଂ ତେଜସ୍ୱୀ ଯାଦବ । ତେଜସ୍ୱୀଙ୍କ ଅଭିଜ୍ଞତାର ଅଭାବ ଥିବା ସିହ୍ନା ତାଙ୍କ ପରିଚିତ ଶୈଳୀରେ କହିଛନ୍ତି ନଭେମ୍ବର ୧୦ ରେ ନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳ ଆସିବା ପରେ ତାଙ୍କ ସମାଲୋଚକମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନୀରବ ହୋଇଯିବେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

20 − 11 =